Ładowanie strony...

Aktualności

DZIEŃ DZIECKA W AKTIV SPORT

1/6/2019

Świętujemy dzień dziecka w naszych sklepach. Tylko dzisiaj 1/06/2019 wszystkie rowery dziecięce kupicie z rabatem -15%.
Zapraszamy! Czekamy na Was od 10.00 do 16.00

ELECTRA CAFE MOTO GO! już w naszym sklepie

27/5/2019

Taki poniedziałki lubimy! Właśnie dojechała do Nas dawno oczekiwana Electra Cafe GO! Electra powraca z nowym elektrycznym rowerem, a ten oparty jest na klasycznym stylu cafe racer. Ma imponującą listę komponentów w swojej specyfikacji, w tym napęd węglowy Gates i przekładnię bezstopniową. Silnik o mocy 350W czyni go niezwykle szybkim i dynamicznym rowerem, który potrafi rozpędzić się do 45km/h. Przyjdź i przetestuj Electra Cafe GO!

Rowery elektryczne Warszawa | Rower Electra | Serwis rowerowy Warszawa |

ROWERY UŻYWANE

21/5/2019

A wiecie, że w naszych sklepach znajdziecie dział rowerów używanych. Wszystkie rowery używane objęte są 12-miesieczną gwarancją, zostały kupione w naszych sklepach, przeszły przegląd – są gotowe do sezonu i pochodzą z legalnego źródła. Kupując od Nas używaną maszynę masz pewność, że rower jest w 100% sprawny, bezpieczny. Rowery używane przyjmujemy tylko i wyłącznie w rozliczeniu przy zakupie nowego roweru z naszych sklepów. Prezentowany rower na zdjęciu to Electra Cherrie 3i w cenie 1600zł.

Rowery elektryczne Warszawa | Rower Electra | Serwis rowerowy Warszawa | Używany jak nowy |

Pełną ofertę znajdziesz pod linkiem
http://bit.ly/rowery_uzywane

`

POZNAJ NASZE ROWERY ELEKTRYCZNE

17/5/2019

Jeśli jeszcze nie wiesz jak jeździ się rowerem elektrycznym, masz wątpliwości czy spełnia on twoje oczekiwania. Zapraszamy do Nas na przetestowanie każdego roweru który znajduje się w naszej ofercie. Zobacz ile przyjemnosci daje jazda elektrykiem. U nas znajdziesz rowery elektryczne marki BH Bicycles, Electra Bicycles, Giant, Brinke Bike, Impuls
Rowery elektryczne Warszawa | Rower Electra | Serwis rowerowy Warszawa

ROWERY NA RATY

15/5/2019

Pamiętajcie, że wszystkie nasze rowery możecie nabyć na raty w systemie Credit Agricole lub Alior Bank. Na miejscu, przez telefon w ciągu 5 minut poznasz decyzję kredytową. Wszystko czego potrzebujemy to twój dowód osobisty i 5 minut czasu na rozmowę z naszym konsultantem.
Zapraszamy! Zobacz jakie to proste! Rowery elektryczne Warszawa | Rower Electra | Serwis rowerowy Warszawa

PRZETESTUJ NASZE ROWERY ELEKTRYCZNE

10/5/2019

Co myślisz mówiąc rower elektryczny?…że na pewno nie trzeba pedałować. Błąd! Silnik uruchamia się automatycznie, kiedy zaczynasz pedałować. Sprytny kontroler dodaje Ci tyle mocy, aby płynnie wystartować i kontynuować jazdę na dowolnie wybranym przez Ciebie poziomie wspomagania. Rower elektryczny to świetny środek transportu w mieście. Korzystając z niego, omijasz korki i docierasz szybko do pracy czy domu. W odróżnieniu od klasycznego roweru podróż rowerami elektrycznymi nie wymaga  siły i umożliwia dotarcie na miejsce bez zmęczenia. W sklepie możesz przetestować każdy rower znajdujący się w naszej ofercie.
Rowery elektryczne Warszawa | Rower Electra | Serwis rowerowy Warszawa

Rowery Electra w Hotelu Sielanka

9/5/2019

W zeszłym tygodniu mieliśmy przyjemność dostarczyć rowery do hotelu Sielanka nad Pilicą. Kryterium wyboru było jasne – rower musi być wygodny i bezawaryjny. Rowery Electra idealnie wpasował się w potrzeby hotelu. Dostarczyliśmy modele Electra Townie Balloon z 3-biegową piastą nexus, która jest najmniej awaryjną piastą dotychczas produkowaną przez koncern Shimano. Cieszymy się, że zarząd hotelu wybrał naszą ofertę i serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą hotelu. Sielanka nad Pilicą to idealne miejsce dla wszystkich, którym bliska jest filozofia kontaktu z naturą, wyciszenia, swobodnej elegancji oraz niespiesznego delektowania się urokami życia. https://www.sielanka.pl/
rowery electra Warszawa | rowery elektryczne Warszawa | serwis rowerowy Warszawa

Usługa odbioru rowerów do serwisu.

1/5/2019

Pamiętajcie o nasze usłudze odbioru i dowozu rowerów na serwis. Jednorazowo jesteśmy w stanie zabrać około 12 rowerów. Nasi serwisanci na miejscu ocenią stan rowerów, podadzą szacunkowy koszt naprawy i poinformują cię kiedy usługa zostanie wykonana. Pamiętajcie, że nasze usługi serwisowe objęte są 3-miesięczną gwarancją – jeśli w ciągu tego czasu coś się stanie w rowerze zapraszamy na bezpłatną regulację.
Masz pytania? Zadzwoń ! Aktualny czas oczekiwania na serwis to ok. 5 dni roboczych.
Serwis rowerowy Mokotów | Serwis rowerowy Wilanów | Serwis rowerowy Warszawa