Ładowanie strony...

Wypożyczalnia nart Warszawa

CZY WYPOŻYCZALNIA NART TO DOBRY WYBÓR?

Zapewne wielu z Was miało przed zbliżającym się sezonem zimowym następujący dylemat: kupić narty czy może odwiedzić wypożyczalnię nart? Każdego roku wiodący producenci sprzętu narciarskiego kuszą nowymi modelami nart – jeszcze lepszymi, szybszymi, zwinniejszymi i… niestety droższymi. Ceny topowych modeli osiągają horrendalne ceny, a wielu narciarzy spędza na stoku tak niewiele czasu w ciągu roku, że nie zdąży nawet się nacieszyć nowym ekwipunkiem. W takim przypadku zakup sprzętu narciarskiego zwróci się dopiero po kilku latach, a wtedy pojawi się już lepszy, nowszy sprzęt. Z myślą o miłośnikach białego szaleństwa, którzy spędzają na nartach kilka dni powstała nasza wypożyczalnia nart.

WYPOŻYCZALNIA NART WARSZAWA

W asortymencie jakim dysponuje nasza wypożyczalnia nart znajdziecie najnowszy sprzęt znanych i wiodących producentów. Każdego roku uaktualniamy ofertę i wzbogacamy o aktualne modele. Jeżeli interesuje Cię konkretny sprzęt, jest duże prawdopodobieństwo, że nasza wypożyczalnia nart posiada go w swojej ofercie. Wypożyczalnia nart to nie tylko wygodne wyjście dla osób spędzających niewiele dni na stoku. To także świetna okazja aby przetestować interesujący Cię rodzaj narty! Nowe wyposażenie to spory koszt, więc warto wcześniej się upewnić, czy dany model spełnia nasze oczekiwania. Wypożyczanie sprzętu narciarskiego ma jeszcze jeden, niewątpliwy plus – brak obowiązku serwisowania – wypożyczalnia nart zadba o to za Ciebie.

Ubezpieczenie nart  z wypożyczalni. 
Przy wypożyczeniu nart macie Państwo możliwość ubezpieczenia nart od zniszczenia czy złamania narty. Ubezpieczenie nie obejmuje kradzieży lub zgubienia narty. Cena ubezpieczenia zaczyna się od 60zł za cały okres wypożyczenia. Z naszym ubezpieczeniem unikniesz stresowych sytuacji, ciesząc się wymarzonym urlopem na stoku.

Rezerwacja nart on-linie.

Przy rezerwacji online, gdzie płatność za sprzęt jest pobierana z góry za wypożyczenie, w przypadku rezygnacji z wypożyczenia, zwracana jest pełna kwota wypożyczenia pomniejszona o koszt rezerwacji w wysokości 100zł.

Wypożycz narty on-line


Cennik wypożyczalni 2023/2024