Ładowanie strony...

Serwis narciarski Warszawa

Doskonale wiemy jak ważne jest dobre przygotowanie sprzętu do sezonu. Wszystkie czynności serwisowe wykonywane są na nowoczesnych maszynach do profesjonalnej regeneracji sprzętu. Zapraszamy do serwisu narciarskiego w dziadzieniach Mokotów i Wilanów. Najlepszy serwis narciarski warszawa to my!

NAJNOWSZA MASZYNA RENT MASTER

Maszyna RENT MASTER – jest nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie urządzeniem, zaprojektowanym i skonstruowanym specjalnie do wypożyczalni narciarskich. Dzięki swoim funkcjom Rent Master ułatwia obsługę klienta i skutecznie minimalizuje jej czas. Urządzenie dokonuje pomiaru wagi, rozmiaru stopy oraz wzrostu klienta i na podstawie zgromadzonych danych wskazuje jaki sprzęt oraz jaka siła wypięcia – tzw. wartość DIN – buta narciarskiego są dla klienta odpowiednie.

Serwis narciarski wykonujemy na renomowanych maszynach narciarskich RoffB i Qbll. Przed przyjęciem narty do serwisu przeprowadzamy wstępną diagnozę sprzętu oraz wycenę usługi serwisowej tak abyś nie był zaskoczony kosztem usługi. Do każdej zrobionej przez nas serwis pary nart dostaniesz od Nas ski rzepy GRATIS. Czas oczekiwania na serwis to zazwyczaj 48-72h. ZAPRASZAMY!

CENNIK SERWISU NARCIARSKIEGO NA SEZON 2023/2024
*
Serwis express w 24h – opłata +100% do cennika
* Ręczny serwis narciarski – opłata +100% do cennika.


Cennik serwisu 2023/2024

Umów się na serwis