Ładowanie strony...

Serwis narciarski Warszawa

Doskonale wiemy jak ważne jest dobre przygotowanie sprzętu do sezonu. Wszystkie czynności serwisowe wykonywane są na nowoczesnych maszynach do profesjonalnej regeneracji sprzętu. Zapraszamy do serwisu narciarskiego w dzielniacha Mokotów i Wilanów.

NAJNOWSZA MASZYNA RENT MASTER

Maszyna RENT MASTER – jest nowoczesnym, zaawansowanym technologicznie urządzeniem, zaprojektowanym i skonstruowanym specjalnie do
wypożyczalni narciarskich. Dzięki swoim funkcjom Rent Master ułatwia obsługę klienta i skutecznie minimalizuje jej czas. Urządzenie dokonuje
pomiaru wagi, rozmiaru stopy oraz wzrostu klienta i na podstawie zgromadzonych danych wskazuje jaki sprzęt oraz jaka siła wypięcia – tzw. wartość DIN – buta narciarskiego są dla klienta odpowiednie.

Serwis narciarski wykonujemy na renomowanych maszynach narciarskich RoffB i Qbll. Przed przyjęciem narty do serwisu przeprowadzamy wstępną diagnozę sprzętu oraz wycenę usługi serwisowej tak abyś nie był zaskoczony kosztem usługi. Do każdej zrobionej przez nas serwis pary nart dostaniesz od Nas ski rzepy GRATIS. Czas oczekiwania na serwis to zazwyczaj 48-72h. ZAPRASZAMY!

CENNIK SERWISU NARCIARSKIEGO NA SEZON 2021/2022
* Na życzenie wykonujemy ręczny serwis narciarski ( usługi ręczne + 100% do cen
z cennika poniżej ).


Cennik serwisu

Zapisz się na serwis